~~ Urban Rivals Türk ~~
tanışma Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
tanışma Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tanışma

3 posters

tanışma Empty tanışma

Mesaj  bekircan Ptsi Mayıs 03, 2010 8:47 pm

merhaba arkadaşlar. bu oyuna nerden bulaştıysam bağlıyıcı oldu bende nerdeyse. kullanıcı adım bekircan level 15 şim. elo modunda bi türlü oynayamadım. benimde yıldız karakter oyuncular hangisi derseniz ilk başta KİNJO,STENLİ,LENNOX, bunların damageleri ve + olarak süperler ADMİN arkadaşlara bir şey soracam oyuncu karakterleri alırken. 0xp olarakmı alalım. yoksa maximum xp olarakmı yani bitmiş olarakmı alalım. (ADLERİ) satın aldım hep 8-6 olarak oynadım. bir türlü 8-9 oynayamadım. (ADLERİ) 8-6 maximum satın aldığımdanmı hep böle oynuyorum. beni aydınlatırsanız çok memnun olurum. sunny

bekircan
Novice
Novice

UR Nick : HIZLI GONZALEZ

tanışma Empty Geri: tanışma

Mesaj  Admin Ptsi Mayıs 03, 2010 10:30 pm

ben max yıldızlı alıyorum level kasmak için güçlüler lazım bana ama ufak yıldızlı alırsan da kastığın zaman görev yapmış oluyorsun.. sen bilirsin =)
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com

tanışma Empty adler

Mesaj  volerkur Ptsi Mayıs 03, 2010 11:02 pm

adler'i 8-9 oynamak için rakibin oyuna sürdüğü kartın ability veya bonus'unun "stop opp. ability" olması gerek
volerkur
volerkur
Master
Master

- Similar topics