~~ Urban Rivals Türk ~~

Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Klanlar

Aşağa gitmek

Klanlar

Mesaj  Admin Bir Perş. Mayıs 20, 2010 12:21 am

Merhabalar =) Bu sefer de oyun yapımcılarının klan hikayelerini yayınladıkları kısmı sizlere aktaralım dedik.. Burada karakterlerini kullandığımız klanlar hakkında hikayesel bilgileri size sunmaya çalışacağız.. Umarım beğenirsiniz =)

- Her karakter belirli bir klana aittir. Bir neden için savaşmak istemek veya paralı asker olup bir kaç klan için çalışıp çalışmayacağınıza karar vermek size kalmış.

- Savaş sırasında, takımınızda aynı klandan 2 farklı karakteriniz varsa, Klan Bonusu (Clan Bonus) etkinleşecektir. Bu savaşın güç dengesini değiştirebilir.


All Stars
Kaslarınızı şişirirken kilo kaybetmenize sebep olan yeni nesil aperatif “ChocoMuscles” mağazalara geldi ve her geçen gün daha da çok Clintizen(Clintli) egzersizi bırakıp bunlardan yiyerek günlerini boşa harcıyor. Stadyumlar artık rağbet görmüyor ve yarış pistleri Junkz lar için dans pistleri haline geldi. Eyrton tarafından bir araya getirilen Clint Şehri’nin önde gelen atletleri şehri kurtarmak ve gerçeği geri almak istiyor: Kas yapmak için, yumruklamanız gerek !!!


Bangers
Saygıdeğer Bodenpower tarafından kurulan Bangers çetesi, bazen biraz asileşen eğlence-sever gençlerden oluşmuştur. Hükümet kontrolündeki medya tarafından işlenen bu kötü itibar, Bangerlar kasabaya geldiğinde insanları yolun karşısına geçirir. Fakat onlar tüm bunları değiştirmeye gelmişlerdir - insanların kafasına döve döve sokmaları gerekse bile !


Fang Pi Clang
Fang Pi okulunda öğretilen kung fu Golden Mountain Monastery(Altın Dağ Manastırı) de geliştirilmiştir ve atalardan kalma bir savaş sanatıdır. Acımasız Lost Hog tarafından yönetilen Klan, savaş için kışkırtan yöntemlerini her birimize tek tek dayatmak istemektedir. Dünyaya hakimiyetini isteyen Klan, gizlice yaratılıp büyütülen bir Bruce Lee klonuyla hükümeti devirmek için savaşmaktadır.


Freaks
Herkesin hatırlayabileceği gibi Clint Şehrinde olan Freaks Sirki, siz ve çocuklarınız için ateş püskürtücülerinin, bıçak fırlatıcılarının, büyük kedilerin ve sihirbazların da bulunduğu inanılmaz bir gündüz gösterisi sunuyor! Ancak gece çöktüğünde gösteri, sadece “kalbi olanlar için tavsiye edilmez” diyebileceğimiz oldukça farklı bir şeye dönüşüyor... Gelin ve Freaksi(Ucubeleri) görün ; çok şaşıracaksınız!!!


Gheist
G.H.E.I.S.T. 70lerin sonunda süper zengin Doktor Sigmund Gheist tarafından kurulan ultra(çok) gizli bir suç örgütüdür. Sayılarını arttırmak için, Clint Şehri’nin ve çetelerinin kontrolünü şu veya bu şekilde ele almaya karar verdi.


Jungo
“JNGA XII” meteoru kafeslerine düştüğü gece Clint Şehri Hayvanat Bahçesi’ndeki hayvanlar için yaşam alt üst olmuştu. Çarpışmadan sonra, büyük kayadan yayılan radyasyon etrafdaki tüm yaratıkların DNA larına karıştı. Yarı insan yarı hayvan Jungo, Ongh’un liderliğinde birleşti ve asla kafeslerine geri dönmemeye yemin ettiler.


Junkz
Çılgın partiler, seks, uyuşturucu: Junkzlar eğlenmek için yaşarlar. Ne yazık ki son zamanlarda hükümet, genç insanları çılgın kaçıklara çevireceğini söyleyerek müziğe 650BPM hız limiti koydu. Junkz bu yasaya savaş ilan ettiler ve temel hakları olan istediklerini yapmak için savaşıyorlar !


La Junta
Bu gamsız, ağzı kalabalık savaşçılar şakalarında olduğu kadar eylemlerinde de çevikler. Güçlü sistemin destekçileri olarak bu askerler, pısırık gençlerin saçlarından başlayarak toplumu hizaya getirmeye karar verdiler. Uzun vadede, hükümeti yöneten “geri zekalı sürüsü”nden kontrolü almaktan memnun olacaklardır.


Leader
Bu seçkin savaşçılar şehirde korkuldukları ölçüde saygı görürler. Herhangi bir klana ait olmadıkları için, kendi seçtikleri herkes ile ittifak kurmakta özgürdürler. Bunların kendi taraflarında olmaları, kadrolarına almayı başarabilen klanlar için devasa bir avantajdır. Fakat aynı takımda iki Leader(Lider) varsa, ikisinin yetenekleri de iptal edilir.


Montana
"Aile, onur, para ve karanlık planlar". Montana'nın hayaleti sloganı şehre yayılıyor. Suç dünyasında daima bir kolları bulunan Montana Babalar(Godfathers) güç için söylenmiş bir tat geliştirdiler. Ve şimdi, korkunç Don'un demir yumruğu altında, ahlaksız ve gaddar hizmetkârları, sokaklara ve gücün koridorlarına korku ve terör salmak için toplandı.


Nightmare
Diğer şehirlerde olduğu gibi Clint Şehri de iblislerden, vampirlerden ve diğer doğaüstü yaratıklardan adil olan payını almıştır. Ielena tarafından kurulan Nightmare Klanı'nın tek amacı bu gece yaratıklarına güç vermektir.


Piranas
Çok uzun yıllar yer kürenin okyanuslarıyla yıkandıktan sonra, Captan Bloodh'un Piranaları (Piranas) sonunda kasabaya demir attı - bir parça ayaklarını uzatma ve saçlarını omuzlarına dökme zamanı ! Gürültücü, saldırgan ve hırsız (e yani, sonuçta onlar korsan), düşman edinmekte geçikmediler, ve de tuhaf arkadaşlar. Fakat her şey bir yana, o kadar iyi vakit geçiriyorlar ki, denize dönmek için aceleleri yok gibi.


Pussycats
Feministler geçmişin bir parçası. Double(Çift) X, XX gücünün egemenliği için yol açın ! Bu sıcak kanlı kadınlar için, erkekler, arzularını tatmin etmek için bir araçtan başka birşey değiller. Pussycat(Kedicik) devrimi tam burada ve pençelerini çıkarmış bekliyorlar ! Ve hükümet dairelerinde etki sahibi olmak için, Pussycatler bel altı vurmak için oldukça hazırlar... hem de birden çok yöntemlerle !


Rescue
Klanlar arası mücâdeleler Clint Şehrini bütünüyle bir kaosa soktu, ve tüm acil servisler ve kurtatma ekipleri kırılma noktalarına ulaştı, şehrin sâkinleri yalnız ve korumasız. Bu umutsuz durumla çileden çıkmış olan Kerry, seçkin kurtarma çalışanlarından oluşan bir klan kurmaya karar verdi. Görevlerini başarmak için herşeye hazırlar ve yollarına çıkan birisini temizlemek için iki kez düşünmeyecekler.


Roots
Hey adamım, toplum sadece çok tedirgin! Burası Bâbil. Ancak, Rootslar, haklı, biliyorlar, işlerin böyle devam edemeyeceğini biliyorlar; tekrar gerçekleştirmeliyiz. Eh,Rootslar ne yaptı biliyor musun? Her şeyin artık eskisi gibi olmayacağını hükümete söylemek için Bâbile gittiler, adamım. Fakat kimse onları dinlemedi ve gerçekten kafayı yediler !


Sakrohm
Kâfirleri sarsmaya başlayın! Sakrohmlar Her şeyin Yaratıcısı ve Yüce Evrensel Varlık Glibon Dashra Sakrh sözünü modası geçmiş yöntemlerle yayıyor. Bu misyonerler, yıldız halklarına karşı bir savaşı önlemek için tek yolun, uzaylı karşıtı duyguların araçları olan bilim-kurgu eserlerini yakmak olduğuna hükümeti iknâ etmeye çalışıyorlar.


Sentinel
Sentinel üyelerinin içlerini kavuran tek bir hedefleri var: Clint Şehri'nin sokaklarına kanunu ve düzeni geri getirmek! Ve bunu yapmak için kasabayı ateşe vermeleri ve kan ile yıkamaları gerekirse... o zaman bu tam da yapacakları şey olacak.


Skeelz
Skeelz Akademisi'nde, her konuya eşit önem verilir. Savaş sanatı, Uzay ve Zaman'da ustalaşma, Akıl kontrolü, Doğa öğretileri veya Ölüm'e yolculuk, hiç bir şey atlanmaz. Ve Akademileri'ndeki gibi sokaklarda da aynı hoşgörü egemenliğini sağlamak için, Skeelz tarafsızlıklarını bir kenara bırakıyorlar, barış getirek için... yumruklarının gücüyle tabî ki.


Ulu Watu
Küresel ısınma en iyi noktalarda yıkıcı bir etkiye sahip: kar çok nâdir bulunan bir şey haline geldi ve dalgalar o kadar şiddetlendi ki sörf yapılamıyor... Ve böylece hükümeti çevre konusunda dikkatli olmaya ya da ,en azından, daha fazla paten parkları inşâ etmek için zorlama savaşı başladı.


Uppers
Jet sosyetenin créme-de-la-créme i olarak Uppers geceye hükmeder. Her şeyleri vardır, ve de para, şampanya ve ünvanları kesinlikle yetersiz değil. Genellikle herkesten hoşnutsuzdurlar fakat "sadece en delikanlı korkak zavallılar" ı özellikle küçümserler. Upperslar, hükümetin sonunda çirkin insanları sonsuza kadar sürmek için adımlar atacağını umuyorlar.

Çeviri : SauronRW
Tenk yu veri maç bebeeem =)
avatar
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora
Mesaj Sayısı : 81
Yaş : 30

Kullanıcı profilini gör http://urbanturk.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Klanlar

Mesaj  TheCharm Bir Perş. Mayıs 20, 2010 1:02 am

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık cheers cheers cheers cheers
avatar
TheCharm
UR - Türk Mod.

UR Nick : TheCharm
Mesaj Sayısı : 50

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Klanlar

Mesaj  ksua_78 Bir Perş. Mayıs 20, 2010 1:34 am

junkz çok güzel lol! lol!

ksua_78
Master
Master

UR Nick : Blol_11
Mesaj Sayısı : 21

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Klanlar

Mesaj  DefecteDy Bir Cuma Mayıs 28, 2010 4:55 am

ben hayvan destesi kurdum gerçektende müthiş Smile tabi karşıma nightmare gelmedigi sürece Smile pig pig
avatar
DefecteDy
Novice
Novice

UR Nick : DefecteDy
Mesaj Sayısı : 5

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

..

Mesaj  WaitAndSeeTR Bir Cuma Mayıs 28, 2010 3:51 pm

Harika OLmuS !!
avatar
WaitAndSeeTR
Hero
Hero

UR Nick : WaitAndSee_TR
Mesaj Sayısı : 33
Yaş : 23

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

:DD

Mesaj  escape41 Bir Paz Mayıs 30, 2010 2:54 pm

uppers makara :DD
avatar
escape41
Master
Master

UR Nick : CosmicOttoman
Mesaj Sayısı : 12
Yaş : 24

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Ellerine sağlık

Mesaj  Enzo Bir Paz Mayıs 30, 2010 7:00 pm

Çok güzel çevirmişsin kardeşim....
avatar
Enzo
UR - Türk Mod.

UR Nick : Enzo-turk
Mesaj Sayısı : 70

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Klanlar

Mesaj  NoFear Bir Çarş. Tem. 14, 2010 12:04 am

Güzel çeviri Google Translate'de çalışmayı hiç düşündün mü Very Happy
Vortex'i de ben ekleyeyim.

"Uzak bir gelecekte, bir kahin, tehditkar Dregn'a, Clint Şehri klanlarının torunlarının ittifak kurarak, onun krallığının sonunu getireceğini ve onun hükümdarlığını bitireceğini söyledi. Bunu kökünden engellemek için Dregn, Clint Şehri'ne; 10.000 yıl öncesine, klanların birbirlerinden ayrı olduğu zamana en iyi ordusunu gönderdi.
avatar
NoFear
Master
Master

UR Nick : Musefann
Mesaj Sayısı : 12

Kullanıcı profilini gör http://www.urban-rivals.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Klanlar

Mesaj  LinkinPark52 Bir Çarş. Tem. 14, 2010 11:23 pm

Güzel özellikle Junkz ve Pussycats Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
LinkinPark52
Hero
Hero

UR Nick : BL-inkinPark
Mesaj Sayısı : 32
Yaş : 22

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz