~~ Urban Rivals Türk ~~
attack?? Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
attack?? Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

attack??

2 posters

attack?? Empty attack??

Mesaj  sonoflove Çarş. Mayıs 19, 2010 6:16 am

admin benim sık sık yaşadığım bi problem var bazen roundlarda attağım adamınkınden üstün olmasına rağmen roundu kaybediyorum nie bole oluyo cozemedım ve cok sinirimi bozmaya basladı ????

sonoflove
Novice
Novice

UR Nick : sonoflove_69

attack?? Empty Geri: attack??

Mesaj  Admin Çarş. Mayıs 19, 2010 5:23 pm

sonoflove demiş ki:admin benim sık sık yaşadığım bi problem var bazen roundlarda attağım adamınkınden üstün olmasına rağmen roundu kaybediyorum nie bole oluyo cozemedım ve cok sinirimi bozmaya basladı ????

Oyun odalarının üstünde normal - random - no random diye seçenekler var.. Bunlardan normal i seçersen random veya no random oyun modu rastgele açılır...

Random modda atak sayının fazla olması sadece kazanma şansını artırır garantilemez..

No Random modda ise atak sayın fazla ise mutlaka kazanırsın.

Oyun odasına girdiğinde "no random" u işaretle ve ondan sonra maç ara.. Sorunun çözülecektir..

İyi oyunlar.
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com