~~ Urban Rivals Türk ~~
salam gençler Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
salam gençler Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

salam gençler

2 posters

salam gençler Empty salam gençler

Mesaj  enomentos Salı Şub. 08, 2011 9:38 pm

my name is enes . oyundaki adım hastanelik11 nie böle bisi koydum bende bilmiom hernese 33 levelim oyundaki tüm desteleri denedim suan elimde uppers , nightmare , vortex , roots , all stars , montana , la junta var .hepsinin iyileri var ha ucuzdan dandikleri alıp biriktiriom sanmayın . bi yardıma ihtiyaç duyarsanız mesaj atabilirsiniz .guildsizim uygun bi guild bulursam giricem saygılar silent

enomentos
Novice
Novice

UR Nick : hastanelik11

salam gençler Empty slm

Mesaj  rambo483 Ptsi Ara. 05, 2011 11:22 pm

ya bnim bi sorun var oyuna giriyom erşey mükemel oyna diyom açılıyo yer falan 05408 saa t veriyo galba nabıcam ben lol! lol!

rambo483
Novice
Novice

UR Nick : serhad483